Кандидати в депутати виборчий округ №5

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Ільченко Людмила Леонтіївна, 28 квітня 1963 року народження, громадянка України, уродженка смт. Ірдинь Черкаського району Черкаської області, жителька села Шевченкове Звенигородського району Черкаської області. Освіта середня - спеціальна.

Закінчила Ірдинську середню школу  в 1978 році.

З 1978 року по 1982 рік навчалася в Шевченківському гідромеліоративному технікумі і отримала спеціальність техніка гідротехніка.

З 1984 року по 1995 рік працювала  на посаді касира та кладовщика Вільшанської станції технічного обслуговування Городищенського району Черкаської області.

В 1995 році закінчила курси бухгалтерів в Харківському економічному інституті.

З 1995 року по 1999 рік працювала бухгалтером в Шевченківському дошкільному закладі «Тарасик», який  в 1999 році було передано з балансу Звенигородського РАЙВО на баланс Шевченківської сільської ради.

З 1999 року по 2005 рік працювала бухгалтером Шевченківської сільської ради.

З жовтня 2005 року по даний час обрана і працюю секретарем Шевченківської сільської ради.

Безпартійна. Одружена.

Чоловік – Ільченко Віктор Михайлович - 27.06.1960 р.н., викладач відокремленого структурного  підрозділу Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва.

Діти - Ільченко Ірина Вікторівна 1982  р.н., Білоус Ніна Вікторівна 1985 р.н., Шеремет Інна Вікторівна 1988 р.н., одружені, зі своїми сім’ями проживають окремо.

Зареєстрована та проживаю за адресою: провулок Шевченка, 12 село Шевченкове Звенигородського району Черкаської області.

Не судима. Тел.. 096 614 64 33

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Демченко (Дядченко) Віта Миколаївна народилася 6 лютого 1981 року в селі Шевченкове Звенигородського району Черкаської області. Громадянка України.

Місце проживання: Черкаська область Звенигородський район с. Шевченкове вул. Гулака - Артемовського,56  Телефон : 0677706762

Склад сім’ї: син – Демченко Юрій Олександрович 2009 р.н. учень ОНЗ Шевченківської ЗОШ.

Освіта повна вища: З 2003-2009 роки навчалася в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва і здобула кваліфікацію інженера –землевпорядника.

Трудова діяльність:  З 2000 – 2003роки  працювала техніком – землевпорядником у Звенигородському земельно – кадастровому  бюро .

З 2003 -2008 роки працювала реєстратором в Черкаській  регіональній філії Державного підприємства “Центр державного земельного  кадастру” при Державному комітеті України по земельних ресурсах.

З 2008-2010 роки працювала інженером – землевпорядником  ТОВ’’Гео-Сервіс Плюс’’  м. Київ

З 2010-2011 роки працювала  інженером – землевпорядником  в ТОВ «Аеротопографічний  центр» м. Київ.

З 2015 - 2019 роки працювала фахівцем із соціальних робіт в Звенигородському районному центрі соціальних служб для сім”ї дітей та молоді.

З 01.03.2019 року по даний час працюю головним спеціалістом служби у справах дітей Шевченківської сільської ради.

З 2015 року вибрана депутатом до Шевченківської сільської ради. Не судима.

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності).**

Галій Максим Володимирович

Число, місяць, рік народження.

Народився 23 травня 1983 року.

Місце народження.

м. Черкаси

Громадянство. Громадянин України.

Освіта.

Вища

Посада (заняття).

Учитель.

Місце роботи.

Шевченківська спеціалізована школа-інтернат.

Партійність.

ВО Черкащани.

Наявність чи відсутність представницького мандата.

Представницький мандат маю.

Наявність чи відсутність судимості.

Судимість відсутня.

Адреса місця проживання.

20214, с. Шевченкове, вул. Г.-Артемовського, буд.96, Звенигородського району Черкаської області.

Контактний номер телефону:

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності).**

Шевченко Сергій Васильович

Число, місяць, рік народження.

Народився 19 жовтня 1986 року.

Місце народження.

с. Шевченкове, Звенигородський р-н., Черкаська обл.

Громадянство. Громадянин України.

Освіта.

Вища

Посада (заняття).

Тимчасово безробітній

Місце роботи.

Тимчасово безробітній

Партійність.

Безпартійний.

Наявність чи відсутність представницького мандата.

Представницького мандата не маю.

Наявність чи відсутність судимості.

Судимість відсутня.

Адреса місця проживання.

20214, с. Шевченкове, вул. Г.-Артемовського, буд.24, Звенигородського району Черкаської області.

Контактний номер телефону:

АВТОБІОГРАФІЯ

1. Лисенко Микола Павлович.

1. Число,  місяць, рік народження:  11   лютого    1949 року.

1. Місце народження: Село Рімачі   Любомльський  район  Волинської області.

1. Громадянство:  України.

1. Відомості про освіту:  вища освіта.

1. Посада(заняття):  пенсіонер.

1. Місце роботи:   пенсіонер.

1. Партійність: член   політичної партії «Слуга народу.

1. Наявність чи відсутність представницького мандата: відсутній представницький мандат.

1.  Відомості про наявність чи відсутність судимості: судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, кримінального правопорушення  проти виборчих прав громадян чи корупційного кримінального  правопорушення не маю.

1.   Адреса місця проживання: провулок Пирогова, будинок 6, село  Шевченкове,  Звенигородський район,  Черкаська область.

1.  Контактний телефон: 0965870831.

1. 22   вересня  2020 року             _____                           М.П.Лисенко

(підпис)