Державний навчальний заклад „Золотоніський професійний ліцей“ запрошує на навчання

Дата: 31.07.2020 11:25

Державний навчальний заклад „Золотоніський професійний ліцей“ (далі – Ліцей) до 30.09.2020 проводить набір учнів за державною безкоштовною формою навчання. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, можуть бути зараховані на повне державне забезпечення.

На базі 9 класів за спеціальностями:

1. Кравець; закрійник“ – термін навчання 3 роки;
  2. Кухар; кондитер“ – термін навчання 3,5 років;
  3. Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, D1, G1; слюсар із ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів, категорія С – термін навчання 3 роки;
  4. Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2; слюсар із ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорія С– термін навчання 3 роки.

На базі 11 класів за спеціальностями:

1. Кухар; кондитер“ – термін навчання 1,5 років;
  2. Тракторист -машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія А1; водій автотранспортних засобів, категорія С – термін навчання 1 рік.

Вступ до закладу відбувається без іспитів і ЗНО. Навчання безкоштовне, зараховується в трудовий стаж. Учні забезпечуються безкоштовним гуртожитком. Виплачується стипендія.

Ліцей знаходиться за адресою: м. Золотоноша, вул. Шевченка, 33,              тел. (237) 2-22-78.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)