ЗАКОНОДАВЧІ ПОСТАНОВИ

ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА № 5

06.09.2020р.                                                                                                           "15 " год. " З0 " хв.

Про утворення багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів
Шевченківської сільської ради Звенигородського району Черкаської області

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частини другої, третьої статті 197,статті 199, пункту 2 частини другої статті 206, Виборчого Кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року №204 «Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів»,, від 25 серпня 2020 року №200 «Про порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів», керуючись статтями 36,37 Виборчого кодексу України, Шевченківська сільська територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області постановляє:

1. Утворити ' багатомандатні виборчі округи з перших виборів депутатів Шевченківської сільської ради Звенигородського району Черкаської області 25 жовтня 2020 року та встановити кількість мандатів, що розподіляються на кожному окрузі, згідно з додатком.
  2. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії.
  3. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії.
  4. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру виборців Звенигородської районної адміністрації Черкаської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Шевченківської СТВК                                  Л.Кравець

Секретар Шевченківської СТВК                              О.Прокопович