Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Які дії платника якщо протягом операційного дня не отримано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування?

09:40:59 07.03.2023

Які дії контролюючої особи, яка повинна подати копії фінансової звітності контрольованої іноземної компанії (КІК) до Звіту про контрольовані іноземні компанії, якщо контроль набуто в останньому місяці звітного року, а фінансова звітність формується за повний звітний рік у наступному році?

09:40:29 07.03.2023

З якого періоду розпочинається відлік законодавчо встановленого строку розрахунків у сфері ЗЕД при здійсненні експортних операцій та з якої дати розпочинається та припиняється нарахування пені за порушення термінів таких розрахунків?

09:39:59 07.03.2023

За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається податкова декларація платника ЄП – ФОП та як в Електронному кабінеті створюється така декларація?

09:35:54 07.03.2023

Чи оподатковується ПДФО та військовим збором дохід, у вигляді суми допомоги по вагітності та пологах, що виплачується ФОП Пенсійним фондом України?

10:59:37 02.03.2023

Чи подається ФОП – платниками ЄП першої та другої груп заява про застосування спрощеної системи оподаткування у разі зміни розміру фіксованої ставки ЄП, якщо такі зміни відбуваються на підставі рішення сільської, селищної або міської ради?

10:59:10 02.03.2023