Шевченківська сільська територіальна виборча комісія інформує

Шевченківська сільська територіальна виборча комісія повідомляє результати виборів сільського голови та депутатів    сільської ради.

На посаду сільського голови обрано:

Смалька Сергія Анатолійовича – самовисування,1966 р.н., голова Шевченківської сільської ради.,  проживає в с.Шевченкове,763 голоси.

Депутатами Шевченківської сільської ради обрано:

Округ № 1 ( с.Боровикове, с-ще Юркове)

Миргородський Віктор Іванович – самовисування, 1961 р.н., тимчасово не працює,тимчасово не працює, проживає в с.Боровикове. ,79 голосів.

Красюк Олена Василівна – ПП  ВО «ЧЕРКАЩАНИ», 1976 р.н.,учитель,Шевченківська школа-інтернат,проживає в с.Боровикове, 71 голос

Округ №2 (с.Будище)

Задорожній Володимир Іванович – самовисування,1966 р.н., тимчасово не працює, проживає в с.Будище, 65 голосів

Павлик Любов Миколаївна  - ПП ВО «ЧЕРКАЩАНИ». 1971 р.н., завідувачка Будищенським ФАП, проживає в с.Будище , 46 голосів.

Осадчий Сергій Васильович – самовисування, 1980 р.н., лісничий ДП Лисянського ЛГ, проживає в с.Будище , 42 голоси.

Округ №3 ( с.Пединівка)

Бойко Анатолій Васильович – ПП ВО «ЧЕРКАЩАНИ», 1970 р.н., майстер лісу ДП Лисянського ЛГ, проживає в с.Пединівка,84 голоси.

Лисенко Василь Іванович – самовисування, 1972 р.н., підприємець, проживає в с.Пединівка, -29 голосів.

Кальніцький Віталій Миколайович – самовисування, 1972 р.н., тимчасово не працює, проживає в с.Пединівка , 27 голосів

Округ № 4 ( с.Тарасівка)

Ковтун Галина Василівна -– ПП ВО «ЧЕРКАЩАНИ», 1959 р.н., підприємець, проживає в с.Тарасівка, 59 голосів.

Яцун Микола Пилипович -ПП ВО «ЧЕРКАЩАНИ»,1979 р.н., тимчасово не працює, проживає в с.Тарасівка, 54 голоси.

Дяченко Оксана Анатоліївна – самовисування, 1971 р.н., головний спеціаліст з культури, молоді та спорту , соціального захисту Шевченківської с/р.,проживає в с.Тарасівка, 36 голосів.

Скрипник Ірина Борисівна -  ПП «СЛУГА НАРОДУ»1985 р.н., вчитель Тарасівської ЗОШ 1-2 ст., проживає в м.Звенигородка, 27 голосів.

Округ №5 (с.Шевченкове)

Галій Максим Володимирович –ПП ВО «ЧЕРКАЩАНИ». 1983 р.н., учитель Шевченківської школи –інтернату, проживає в с.Шевченкове, 91 голос.

Демченко Віта Миколаївна – самовисування, 1981 р.н., головний спеціаліст служби у справах дітей Шевченківської с/р., проживає в с.Шевченкове, 57 голосів.

Ільченко Людмила Леонтіївна- самовисування, 1963 р.н., секретар Шевченківської с/р., 47 голосів.

Округ № 6 (с.Шевченкове)

Бабушко Сергій  Валерійович – самовисування, 1992 р.н., завідувач навчальною лабораторією Шевченківського коледжу, проживає в с.Шевченкове,94 голоси.

Чухліб Наталія Миколаївна – самовисування, 1980 р.н., підприємець, проживає в с.Шевченкове, 69 голосів.

Карпенко Наталія Іванівна -  ПП ВО «БАТЬКІВЩИНА» 1971 р.н., директор центру культури і дозвілля Шевченківської с/р., 66 голосів.

Округ №7 (с. Шевченкове)

Шеремет Сергій Анатолійович – самовисування,1985 р.н., завідувач відділенням «Механіки і транспорту» Шевчеківського коледжу,55 голосів.

Бондур Ольга Михайлівна – самовисування, 1972 р.н., землеупорядник Шевченківської с/р., проживає в с.Шевченкове, 46 голосів.

Лисак Вадим Анатолійович – ПП ВО «ЧЕРКАЩАНИ» .1972 р.н., викладач Шевченківського коледжу, проживає в с.Шевченкове, 45 голосів.

Калаур Лариса Анастасіївна – самовисування ,1970 р.н.,  директор Шевченківської філії СТОВ АФ «Корсунь», проживає в с.Шевченкове,33 голоси.

Голова Шевченківської СТВК                       Лариса  Кравець