Уникайте конфліктних ситуацій!

З урахуванням наближення головних християнських свят Різдва Христова та Водохреща, які відбуваються за участі великої кількості віруючих, закликаємо про недопущення порушення норм чинного законодавства, розпалювання релігійної ворожнечі, уникнення конфліктних ситуацій та провокацій. Зустріньте ці свята в родинному колі

18:56:33 06.01.2023

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні, 29 серпня, ми вшановуємо пам’ять захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Ми пам’ятаємо про подвиг кожного та низько схиляємо голови перед полеглими героями… Вічна слава захисникам України.

16:06:31 29.08.2022

До відома жителів Шевченківської громади!

Державна екологічна інспекція Центрального округу запрошує громадських активістів, вчених, представників громадських організацій, які мають бажання стати громадським інспектором з охорони довкілля  та виконувати роботу на громадських засадах без додаткової оплати.

11:22:35 20.07.2022

До відома жителів Шевченківської громади!

У зв'язку з ухваленням Закону України від 16 грудня 2021 року №1978-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну", з 11 липня 2022 року набуває чинності  зміни щодо захисту населення від шкоди вторинних тютюнових викидів, зокрема розширення переліку місць, у яких забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів пов'язаних з їх вживанням, трав'яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання, кальянів.

11:15:50 20.07.2022