Новини

УВАГА !!! Спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 р № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Суб'єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичним особам  підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам) надається дотація за утримання кіз та овець на безповоротній основі, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 грн. за одну голову . Для отримання дотації власники тварин подають до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації ( м Черкаси вул. Смілянська 131 каб. 209) до 1 липня поточного року документи згідно з переліком наведеному у п.12 Порядку використання коштів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 .

10:20:32 09.06.2021

Пенсію працюючим пенсіонерам перерахували із 1 квітня 2021 року

Щороку у квітні Пенсійний фонд України перераховує пенсію працюючим пенсіонерам відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

16:00:09 02.06.2021