Новини

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні, 29 серпня, ми вшановуємо пам’ять захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни. Ми пам’ятаємо про подвиг кожного та низько схиляємо голови перед полеглими героями… Вічна слава захисникам України.

16:06:31 29.08.2022

До відома жителів Шевченківської громади!

Державна екологічна інспекція Центрального округу запрошує громадських активістів, вчених, представників громадських організацій, які мають бажання стати громадським інспектором з охорони довкілля  та виконувати роботу на громадських засадах без додаткової оплати.

11:22:35 20.07.2022

До відома жителів Шевченківської громади!

У зв'язку з ухваленням Закону України від 16 грудня 2021 року №1978-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну", з 11 липня 2022 року набуває чинності  зміни щодо захисту населення від шкоди вторинних тютюнових викидів, зокрема розширення переліку місць, у яких забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів пов'язаних з їх вживанням, трав'яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згорання, кальянів.

11:15:50 20.07.2022