Оголошення

Перелік інформаційних ресурсів, за якими можна отримати достовірну оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію

Гарячі лінії та інтернет-ресурси Обласна «гаряча лінія» працює в робочий час з 8:00 до 18:00 (окрім суботи та неділі) за номерами: 64-91-82 64-92-39

13:29:27 18.03.2020

УВАГА КАРАНТИН!!!

УВАГА КАРАНТИН!!! Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та недопущення її поширення, виконавчий комітет Шевченківської сільської ради з 17 березня до 3 квітня 2020 року скасовує особисті прийоми громадян, та переходить на дистанційну форму роботи. Всі консультації та роз'яснення можна отримати онлайн, не виходячи з дому та не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей. На ваші запитання готові дати відповіді за телефоном: 068-760-14-50 сільський голова Шевченківської ОТГ; 096-614-64-33 секретар сільської ради та секретар виконавчого комітету Шевченківської ОТГ; 096-969-25-35 відділ бухгалтерського обліку та звітності Шевченківської ОТГ. silrada_shev@meta.ua – електронна пошта. Прохання всіх жителів громади зберігати спокій. Особливу увагу звертаємо до тих батьків, які недостатньо контролюють час та спосіб життя власних дітей. ЗАБОРОНІТЬ Вечірні чи ранішні перебування у компаніях, барах, більше часу нехай проводять дома. Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам´ятайте про власну відповідальність. При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертатись до сімейних лікарів.

08:25:45 17.03.2020