Старости Шевченківської громади

Дяченко Оксана Анатоліївна

Староста  с. Тарасівка

народилася 15 травня 1971 року в селі Антона Братського району Миколаївської області.

освіта : неповна вища:     В 2020 році закінчила Коледж економіки і управління вищого навчального закладу Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти молодший спеціаліст, спеціальність «Маркетинг», продовжує навчання на ІІІ курсі Східноєвропейського університету за напрямком «Маркетинг».

Місце роботи: головний спеціаліст культури, молоді та спорту, соціального захисту Шевченківської сільської ради.

Одружена.

Неодноразово обиралася депутатом  Тарасівської сільської ради.

Миргородський Віктор Іванович

народився 22.02.1961 року, в селі Боровикове, Звенигородського району, Черкаської області.

Освіта середня технічна.

1980 році закінчив Шевченківський гідромеліоративний технікум по спеціальності технік – механік.

Трудову діяльність розпочав з 1983 року.

Одружений.

На виборну посаду обирається вперше.