Черкаський обласний центр зайнятості інформує

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості про професійне навчання безробітніх

Сьогодні у цей по справжньому зимовий морозний  день Звенигородські  хлібороби готуються до початку весни, за сприяння Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.  В Звенигородському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, було організоване підвищення кваліфікації  з охорони праці безробітних які перебувають на обліку в службі зайнятості, в підсумковому  занятті взяли  участь заступник начальника відділу надання соціальних послуг Андрій Федоренко та  директор Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Леонід Микитенко, який привітав слухачів із успішним закінченням навчання, наголосивши що підвищення власної кваліфікації та  професіоналізму є запорукою успішної  кар’єри, та побажав безробітнім успіхів у  працевлаштуванні та достойної заробітної плати. Слухачі з числа безробітних успішно підтвердили рівень  отриманих знань, на курсах цільового призначення за навчальною програмою: «Дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі»,та  з впевненістю у власних силах найближчим часом з настанням сприятливої погоди  будуть працевлаштовані на сільськогосподарські підприємства району.

18:39:57 17.02.2021