Робоча зустріч у Шевченківській ТГ

Дата: 25.05.2021 13:43

Фото без опису     Робоча зустріч у Шевченківській ТГ

20 травня 2021 року директор Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Леонід Микитенко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Звенигородської районної філії Оксана Шпунт відвідали Шевченківську об’єднану територіальну громаду. Під час візиту відбулися зустрічі із старостами Будищенського, Пединівського, Боровиківського, Тарасівського старостинських округів та керівництвом Шевченківської об’єднаної територіальної громади.

В рамках робочої зустрічі проаналізовано результати співпраці територіальної громади зі службою зайнятості, шляхи подолання безробіття на селі, тимчасової зайнятості мешканців громад та легалізації зайнятості. Так, з початку поточного року за сприянням служби зайнятості працевлаштовано 23 жителі Шевченківської громади, 11 з них пройшли професійне навчання за направленням Звенигородської районної філії.

Головний спеціаліст муніципальних ініціатив та інвестицій Шевченківської ОТГ Сергій Костяний розповів про перспективи розвитку інфраструктури території громади. позитивно охарактеризував співпрацю з центром зайнятості.

Особливу увагу було приділено одному з дієвих напрямків активної політики зайнятості населення, а саме організації громадських робіт, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи. З початку 2021 року було укладено 3 договори із Виконавчим комітетом Шевченківської сільської ради на організацію та проведення громадських робіт на території громади. На сьогодні згідно укладеного договору на громадських роботах задіяні 6 безробітних осіб.

У форматі активного спілкування було окреслено шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства.

Начальник відділу

взаємодії з роботодавцями            О.Шпунт

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)