Голова громади

Голова Шевченківської територіальної громади

Смалько Сергій Анатолійович

АВТОБІОГРАФІЯ

Смалько Сергій Анатолійович народився 02 липня 1966 року в селі  Шевченкове Звенигородського району Черкаської області в сім’ї службовців.

• 1972 по 1981 роки навчався в Шевченківській середній школі, де закінчив 8 класів. З 1981 по 1985 роки навчався Шевченківському гідромеліоративному технікумі, отримав диплом техніка – механіка зі спеціальності «Механізація гідромеліоративних робіт».
  • З 1980 по 1983 рік навчався у Республіканській заочній фізико – математичній школі при Київському державному університеті ім.. Т.Г.Шевченка.
  • 1985 рік – вступив до Українського інституту інженерів водного господарства ( м Рівне).
  • 1985 рік – служба в лавах Радянської армії в м. Старожинець Чернівецької області. Після звільнення у 1987 році продовжив навчання в інституті., який закінчив у 1992 році, отримавши диплом інженера – механіка із спеціальності «Механізація гідромеліоративних робіт». Під час навчання в інституті пройшов підготовку по професії «Командир інженерно – позиційного взводу» та отримав військове звання – лейтенант.
  • З 1992 року до жовтня 2015 року працював у Шевченківському коледжі Уманського національного університету садівництва на посаді директора коледжу та викладача.
  • У жовтні 2015 року обраний на посаду  сільського голови села Шевченкове Звенигородського району Черкаської області.

У січня 2019 року обраний сільським головою Шевченківської об’єднаної територіальної громади.

Одружений. Має чотирьох дітей.

Контактний телефон: 068-760-14-50, е-mail: silrada_shev@meta.ua