Новини ОНЗ

Тиждень історії

Відповідно до плану роботи школи з 23 по 27 лютого 2023 року в ОНЗ "Шевченківська ЗОШ" пройшов тиждень історії під назвою "Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і навчання для сьогодення, застереження для майбутнього". Метою його проведення є поглиблення знань з історії України, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю.

14:22:55 27.01.2023

День Соборності України

22 січня ми відзначаємо одне зі знакових свят української держави - День Соборності України.

14:20:54 23.01.2023

Тиждень англійської мови

В ОНЗ "Шевченківська ЗОШ" пройшов тиждень англійської мови. Метою його проведення є удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається.

14:18:12 20.01.2023

Тиждень точних наук

З 9.01.2023 по 13.01.2023 в ОНЗ "Шевченківська ЗОШ" проходив тиждень точних наук. Учителі вирішили показати дітям, що вивчати математику й фізику надзвичайно весело та цікаво.

14:15:59 14.01.2023

Подарунки від ЮНІСЕФ

Заклади дошкільної освіти Шевченківської ТГ отримали комплекти освітніх матеріалів від ЮНІСЕФ. Такий комплект під назвою "Ранній розвиток дитини" розрахований на вихованців закладів дошкільної освіти, що працюють в очній та змішаній формі роботи.

20:11:53 30.12.2022

Майстер-клас для дітей

29.12.2022р. в заповіднику "Батьківщина Тараса Шевченка" Метик Людмила Іванівна провела майстер - клас для дітей 5 - 8 класів по виготовленню новорічної іграшки з фоамірану "Ангелочок". Дівчатка дізналися секретики роботи в цій техніці та виготовили чудові сувеніри. Дякуємо працівникам заповідника за співпрацю з ОНЗ

20:09:01 29.12.2022

Вітаємо всіх із Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – одне з найпопулярніших календарних свят. Усі учні нашої школи з нетерпінням чекали сьогоднішній день, адже, по-перше, - це останній день І семестру, після якого починаються довгоочікувані канікули, а, по-друге, всі готувалися до святкового концерту. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. А як же на Новий рік без подарунків? Щиро дякуємо СТОВ ''Агрофірма Корсунь'', БФ ''МХП-Громаді'' та місцевому ФОПу Миргородському М.І. за солодощі. З Новим роком всіх та прийдешніми святами!

21:38:36 23.12.2022