Новини ОНЗ

Шевченківські дні

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко. Цього року ми відзначаємо 210 річницю з дня його народження. Саме тому з 4 по 15 березня у нашому ліцеї проходила декада вшанування видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Протягом декади було проведено різні тематичні заходи. Так, учні другого класу розгадували філворди, малювали ілюстрації до віршів Т.Г.Шевченка, працювали у групах "Математика з Шевченком" та читали вірші Шевченка напам'ять. Для учнів 3 класу було проведено виховну годину "Тарасові шляхи". Цікавий урок-презентація "Тарас Шевченко - поет і художник українського народу" відкрив для учнів 4 класу нові факти з життя Т.Г.Шевченка. П'ятикласники ознайомились із цікавими фактами про Тараса Шевченка та взяли участь у фотоквесті до Дня народження Кобзаря. Учні 6, 7, 8 та 10 класів написали диктант "Тарас Шевченко". У 7 та 10 класах проводилися пізнавальні уроки, на яких учні ліцею пригадали біографію Кобзаря, дізналися про улюблені страви, пісні та захоплення Тараса. Учні з цікавістю слухали факти, сучасні пісні та переглядали меми, які популяризують та зацікавлюють учнівську молодь. Також учні школи приєдналися до флешмобів від Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка",

18:46:41 15.03.2024

Зустріч із нащадком Великого Кобзаря

Сьогодні в нашій школі відбулася зустріч із Миколою Павловичем Лисенком - нащадком поета Тараса Шевченка по брату Йосипу. Микола Павлович розповів, що дослідження родоводу Шевченка стало справою його життя, як по крихтах збирав біографії та сімейні світлини. Результатом дослідження стала книга "Коріння Шевченкового роду" та Генеалогічна схема роду Тараса Шевченка, яка налічує понад 1310 імен. Щиро дякуємо Миколі Павловичу за цікаву змістовну розповідь!

11:35:01 12.03.2024

Урок волонтерства

11 березня для учнів 9-11 класів провела Урок волонтерства Єрмоличева Руслана - проєктна менеджерка програми підтримки волонтерів на прифронтових та тимчасово окупованих територіях ГО "Українська Волонтерська Служба". Вона розповіла дітям, що таке волонтерство та як своїми діями вони можуть вплинути на розв'язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні. Волонтерство - це круто!

11:22:35 11.03.2024

Ліга дружніх

Ліга дружніх. 5-6 класи. Футзал, малюкбол, сквош. Діти отримали масу позитивних емоцій, заряд бадьорості та енергії завдяки нашому партнеру "Моршинська", який подбав про водний гідробаланс дітей.

11:20:17 11.03.2024

Свято Весни

З першими подихами весни приходить до нас головне свято березня, квітів та гарного настрою – Міжнародний жіночий день. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

14:15:05 08.03.2024

Товариський волейбольний матч між командами дівчат

З нагоди Міжнародного жіночого дня відбувся товариський волейбольний матч між командами дівчат ОНЗ "Шевченківський ліцей" та Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату. Дякуємо за позитивні емоції!

09:24:57 07.03.2024

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок»

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» — це можливість перевірити свої знання та повторити вивчене у першому півріччі. Учні 3-го класу виконували захопливі інтерактивні завдання з різних предметів і отримали нагороди:

12:49:54 04.03.2024

Всеукраїнський конкурс "Українська мова: від А до... 200 балів на НМТ/ЗНО"

Старшокласники нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та іменними сертифікатами за перемогу й участь у Всеукраїнському конкурсі "Українська мова: від А до... 200 балів на НМТ/ЗНО". Учні пройшли цікаві, пізнавальні завдання, дізналися актуальну інформацію та ознайомилися з правилами, за якими проводиться тестування.

12:46:58 04.03.2024

Презентація книги Руслани Лоцман

Сьогодні учні 10 та 11 класів відвідали Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка", де відбулася презентація книги Руслани Лоцман "Писульки від мамульки" та циклу "Шевченкові колискові". Захід присвячено 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря.

09:18:24 04.03.2024

Тиждень трудового навчання

З 26 лютого по 1 березня у нашій школі проходив Тиждень трудового навчання. Протягом тижня діти переглядали відеоролики про лайфхаки на кухні, презентації, проводились бесіди та майстер-класи. Проведені заходи посилили інтерес дітей до предмета, дозволили повірити у свої сили, спонукали діяти активніше. Діти краще і глибше пізнали різноманітний світ професій, технік, хобі, спробували знайти для себе щось нове і несподіване. Підсумком Тижня стала виставка кращих робіт, виготовлених на уроках трудового навчання та на заняттях гуртків.

09:21:36 01.03.2024