Новини ОНЗ

1 червня - День захисту дітей

У перший літній день у світі відзначають День захисту дітей. Це свято є надзвичайно важливим, тому що змушує нас не залишатися байдужими й намагатися зробити все для того, щоб діти в Україні були під надійним захистом і зберегли найкращі спогади про дитячі роки на все життя.

11:47:14 01.06.2024

Свято Останнього дзвоника

Найбажанішим і найочікуванішим з усіх свят для школярів та вчителів є свято Останнього дзвоника. Цей урочистий захід зібрав усю шкільну родину: вчителів, учнів, батьків. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання... Останній дзвінок сповістив про те, що навчальний рік закінчився і попереду довгоочікувані канікули. Тож бажаємо всім учням літнього бадьорого настрою, цікавого відпочинку, яскравих і незабутніх канікул! Нехай кожен день буде сповнений пригод, нових відкриттів та приємних сюрпризів. Відпочивайте, набирайтеся сил і натхнення для нових досягнень! До зустрічі в новому навчальному році!

11:34:14 31.05.2024

Свято «Прощавай, Букварику!»

Непомітно пролетів навчальний рік. Найбільше він запам'ятається найменшим учням - першокласникам. Ще зовсім недавно малята переступили шкільний поріг, сьогодні ж - особливо схвильовані та зосереджені, тому що відбулося чудове і довгоочікуване шкільне свято «Прощавай, Букварику!». Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників, адже саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Тож нехай для вас він буде легким та радісним!

11:25:34 31.05.2024

Ліга Дружніх 5-6 класи

Ліга Дружніх 5-6 класи. Рінго, мініфутбол, флорбол. Позитив, драйв, емоції, гарний настрій як завжди разом з нами.

13:17:56 30.05.2024

ІV Міжнародний конкурс учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя"

Диплом ІІ ступеня отримала учениця 2-го класу Безугла Белла Анатоліївна за участь у ІV Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя", присвяченому Лесі Українці (напрямок - декламація). Також отримала Подяку Семеняка Т.Я. за підготовку учасниці. Щиро вітаємо вас із нагородами! Натхнення вам, наполегливості та нових перемог!

11:28:37 30.05.2024

Прощання з початковою школою

Ось і настав час зворушливого прощання учнів 4-го класу з початковою школою та першою вчителькою Кулик Л.А. Швидкоплинно промайнули чотири роки навчання. За цей час діти подорослішали, зміцніли, успішно крокували сходинками в Країні знань. Зі словами вдячності зверталися учні до першої вчительки, до мам та татусів, з приємністю згадували багато цікавого з життя класної родини, співали й танцювали. Отже, перегорнута ще одна сторінка шкільного життя. Попереду нові вчителі, друзі, предмети, нові відкриття та перемоги. Тож побажаємо нашим випускникам початкової школи завжди і скрізь бути найкращими та поглиблювати здобуті знання! Нехай здійсняться усі ваші мрії у мирній Україні!

13:09:15 29.05.2024

День "Козацької каші"

Школа - це не лише уроки, а й цікаве дозвілля. Тож вже стало доброю традицією в нашому ліцеї наприкінці травня проводити день "Козацької каші". Дійство проходило на подвір'ї навчального закладу. До приготування каші долучилися і батьки. Що може бути краще за свіже повітря, чисте сонячне небо, цікаві розваги та ігри? Такий активний відпочинок не тільки веселий, але й корисний, адже діти хоч на деякий час відклали свої ґаджети і насолоджувалися живим спілкуванням

13:06:42 27.05.2024

Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Щиро вітаємо вчительку початкових класів Кулик Людмилу Анатоліївну із ІІ місцем в обласному конкурсі на кращий електронний цифровий ресурс (за колекцію інтерактивних вправ). Успіхів вам, натхнення, оптимізму і позитивних емоцій!

13:04:07 27.05.2024

STEM-тиждень

Із 20 по 24 травня у нашому ліцеї проходив неймовірно цікавий, інтерактивний та пізнавальний STEM-тиждень. Учні 2 класу на уроці " Я досліджую світ" досліджували, де є повітря і визначали його властивості, дізналися, де воно найчистіше та провели ряд дослідів. П'ятикласники на уроках української літератури візуалізували улюбленого героя з повісті-казки Г.Малик "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії". Для учнів 7-го класу класний керівник Сорока О.Г. провела виховну годину "Чому STEM-освіта є актуальною?"

10:23:37 24.05.2024

23 травня - День Героїв

23 травня в Україні відзначають День Героїв — борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції Гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, нинішніх захисників України. У нашій школі вчителями історії Голосієм С.С. та Павловим В.А. було проведено тематичні уроки, на яких згадали Героїв Шевченківської ТГ та вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання. Також не оминули увагою і населені пункти, які були звільнені від окупації та отримали від Президента України почесну відзнаку "Місто-герой України". А ще учні 2 класу виготовили поробку "Пам'ятаємо героїв минулого! Молимося за героїв теперішніх!"

10:20:25 23.05.2024