Новини ОНЗ

8 травня - День пам'яті та примирення

8 травня Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні. Цей день є символом мужності та самопожертви мільйонів людей, які боролися проти фашистської агресії та врешті-решт здобули перемогу над нацистською Німеччиною. Він уособлює вічну пам'ять про жертви війни, відновлення миру та безпеки на європейському континенті.

14:33:29 08.05.2024

Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу. Тож із 29 квітня по 3 травня у нашому ліцеї проходив Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності "Збережи себе сам". Протягом тижня вихователем з безпеки в освітньому середовищі було проведено низку важливих бесід: "З чого починається безпека", "Правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій", "Професія рятівник", "Як зберегти життя та здоров'я у воєнний час", "Правила безпечного руху на велосипеді ", "Протипожежна безпека". На тренінгах з "Надання першої долікарської допомоги", які вихователь з безпеки проводив спільно з медичною сестрою, діти навчилися зупиняти кровотечу, оцінювати свідомість постраждалого, здійснювати зовнішній масаж серця, надавати першу допомогу при переломах, проводити огляд постраждалого та пригадали, як викликати швидку. Також було проведено теоретичне та практичне заняття щодо використання засобів індивідуального захисту органів дихання. Учні мали змогу спробувати правильно одягти респіратор та протигаз. У кабінеті безпеки школярі опрацювали пам'ятки-поради про вибухові пристрої, незнайомі предмети-знахідки та пожежі.

11:47:54 03.05.2024

Міжнародний етап Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

Вітаємо учасників Міжнародного етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"! Сертифікати отримали учні 3-го класу Валерія Бубен, Поліна Харченко та Вероніка Бабенко. Успіхів вам, удачі, впевненості в собі і багато-багато перемог!

11:45:55 01.05.2024

Вітаємо переможців конкурсу "Ми - патріоти України"

Учні 3-го та 5-го класів нашої школи стали переможцями Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу "Ми - патріоти України!", який відбувався під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?" Конкурс містив завдання різного рівня та об'єднував питання з історії, географії, мови та літератури України. Тож вітаємо:

12:36:22 29.04.2024

Вітаємо переможців конкурсу "Збережемо першоцвіти"!

Учні нашого ліцею стали переможцями обласного конкурсу "Збережемо первоцвіти", який проводив комунальний заклад "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради".

09:27:29 29.04.2024

Фінальні змагання"Пліч-о-пліч"

Ось і закінчились фінальні змагання III етапу з волейболу серед команд юнаків Звенигородського району. Наша школа також була представлена у фіналі. На жаль, перемогти не вдалося, будемо працювати далі.

09:16:16 27.04.2024