Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»
До Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня, журналом «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України було оголошено про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024». Учні нашого ліцею також взяли участь у цьому конкурсі та отримали сертифікати: Семенчук Яна (10 клас), Кузьминська Софія (8 клас), Сокирко Діана (8 клас), Ляліна Дар'я (6 клас), Потабенко Софія (6 клас) та Вовченко Анастасія (6 клас).10:39:48 21.05.2024