Новини ОНЗ

День Героїв Небесної Сотні

Щороку 20 лютого Україна згадує подвиг Героїв Небесної Сотні. 10 років тому понад сто людей віддали життя в боротьбі за демократичний вибір України та її європейське майбутнє.

11:42:21 20.02.2024

Акція "Ангели пам'яті"

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні - людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє. Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність.

11:39:41 20.02.2024

Дбаємо про безпеку

Ювенальні поліцейські Звенигородського району спільно зі спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Шевченківської громади об’єдналися, щоб навчити школярів Правилам дорожнього руху у веселій та захоплюючій формі.

11:36:52 20.02.2024

Тиждень англійської мови

Із 12 по 16 лютого у нашому ліцеї проходив Тиждень англійської мови. Протягом тижня було проведено ряд заходів, зокрема учні переглядали презентацію "Навіщо вивчати англійську мову?", складали листи про Україну англійською мовою, виконували проєкти, виготовляли святкові листівки до Дня Святого Валентина, проходили години англійської мови St. Valentine’s Party “Love makes the world go round” та “Interesting facts about English”. Також англійською мовою було проведено виховний захід до Дня Святого Валентина.

09:06:34 16.02.2024

День Єднання

16 лютого Україна відзначає День єднання!Саме в єднанні — наша сила.

09:01:59 16.02.2024

Тиждень інформатики та безпечного Інтернету

Із 5 по 9 лютого у нашій школі проходив Тиждень інформатики та безпечного Інтернету "Безпечний інформаційний простір". Головним завданням було навчити школярів безпечної поведінки в Інтернеті.

14:39:46 09.02.2024