Робоча зустріч у Шевченківській ОТГ

ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Звенигородська районна філія

Черкаського обласного центру зайнятості

вул. Кримського, 46а, м. Звенигородка, 20200, тел/факс (04740) 2-14-25, тел. 2-14-20, 2-14-24 E-mail: 2354^ckocz.gov.ua Код ЄДРПОУ 42047198

Робоча зустріч у Шевченківській ОТГ

Об'єднані територіальні громади є надійними партнерами Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Спільно доводиться вирішувати низку важливих питань, які стосуються зайнятості населення. Зокрема, це подолання безробіття на селі, створення нових робочих місць, оформлення легальних трудових відносин, розвиток малого підприємництва в сільській місцевості, можливостей залучення мешканців громад до тимчасової зайнятості, тощо. Найефективніші напрацювання в даному напрямку ми маємо із Шевченківською ОТГ. Завдяки проведеній роботі протягом 2021 року 531 житель громади був працевлаштований за сприяння служби зайнятості, 35 осіб взяли участь у громадських роботах, 929 жителів громади перебували на обліку в центрі зайнятості та отримували допомогу по безробіттю. Керівництвом та фахівцями Звенигородської районної філії Черкаського ОЦЗ систематично здійснюються виїзди у ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості, роз'яснення чинного законодавства про зайнятість населення, надання профорієнтаційних консультацій. Так, 02 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Звенигородської районної філії Черкаського ОЦЗ Леоніда Микитенка із головою Шевченківської об'єднаної територіальної громади Сергієм Смальком. У форматі активного спілкування було окреслено шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства. Леонід Микитенко запевнив голову ОТГ, що фахівці центру зайнятості готові надавати громаді всебічну підтримку і допомогу.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями    О. Шпунт