Вірусний гепатит А та його профілактика

З метою профілактики захворювання на гепатит А Звенигородське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській  області нагадує про заходи, які слід вживати для попередження  захворювання на вірусний гепатит А.

14:16:07 14.11.2023

Долучайтеся до спільноти параюристів системи БПД!

Запрошуємо долучитись до спільноти параюристів системи БПД, адже волонтерство тут – це можливість отримати унікальний досвід співпраці з системою, покращити власний рівень правових знань, проходячи різноманітні тренінги, курси, семінари у сфері волонтерства і не тільки, розширити ділові контакти та покращити навички комунікації.

10:58:01 01.11.2023

Гуманітарна допомога від польських друзів

Шевченківська сільська рада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності, що знаходиться у Варшаві, у вигляді 2 генераторів 8кВт та 3 кВт загальною вартістю 4784,70 злотих.

10:14:44 12.05.2023

Оголошено переможців IІ онлайн-конкурса "Тарасова весна".

З 9-го лютого по 12-те березня в селі Шевченкове Черкаської області відбувся  ІІ онлайн-конкурс декламаторів та малюнка "Тарасова весна". Конкурс без вікових обмежень, головною умовою якого було виконати твір із поетичного доробку Тараса Шевченка, або ж намалювати малюнок до будь-якої його поезії. Ми були приємно вражені кількістю надісланих заявок на участь – 181 від 179 учасників. Географія учасників: Черкаська область, Миколаївська область, Рівненська область, Волинська область, міста Черкаси, Київ та Івано-Франківськ. Чудово, що участь в конкурсі брали мами з дітками, братики й сестрички. Надзвичайно талановиті і творчі особистості!

21:47:12 11.05.2023