Гуманітарна допомога від польських друзів

Шевченківська сільська рада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності, що знаходиться у Варшаві, у вигляді 2 генераторів 8кВт та 3 кВт загальною вартістю 4784,70 злотих.

10:14:44 12.05.2023

Оголошено переможців IІ онлайн-конкурса "Тарасова весна".

З 9-го лютого по 12-те березня в селі Шевченкове Черкаської області відбувся  ІІ онлайн-конкурс декламаторів та малюнка "Тарасова весна". Конкурс без вікових обмежень, головною умовою якого було виконати твір із поетичного доробку Тараса Шевченка, або ж намалювати малюнок до будь-якої його поезії. Ми були приємно вражені кількістю надісланих заявок на участь – 181 від 179 учасників. Географія учасників: Черкаська область, Миколаївська область, Рівненська область, Волинська область, міста Черкаси, Київ та Івано-Франківськ. Чудово, що участь в конкурсі брали мами з дітками, братики й сестрички. Надзвичайно талановиті і творчі особистості!

21:47:12 11.05.2023

Уникайте конфліктних ситуацій!

З урахуванням наближення головних християнських свят Різдва Христова та Водохреща, які відбуваються за участі великої кількості віруючих, закликаємо про недопущення порушення норм чинного законодавства, розпалювання релігійної ворожнечі, уникнення конфліктних ситуацій та провокацій. Зустріньте ці свята в родинному колі

18:56:33 06.01.2023