Громадам допомагають створювати стратегії

Дата: 11.03.2020 09:01

03.03.2020 року у  Шевченківській ОТГ відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади. Учасникам зустрічі були представлені результати аналізу соціально-економічного розвитку ОТГ та опитування мешканців. Сформовані сильні і слабкі сторони, визначено бачення. Наступного разу будуть погоджувати цілі і завдання розвитку. Експертом з питань регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Григорієм Перервою учасники були ознайомлені з тим, як готувати цілі, завдання і заходи на довгострокову перспективу.

Для довідки: Черкаський регіональний офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це - Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Презентація опитування бізнесу  https://drive.google.com/open?id=1Da2usg_tABb4BnwEr1UlcXKPtHuk9BS3

Презентація опитування населення https://drive.google.com/open?id=1cG04MECrrtwGIt-UfhZrxtvzSM0yJTNo

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)