Проєкт стратегії сталого розвитку Шевченківської об’єднаної територіальної громади на період 2020-2027 рр.

Дата: 13.07.2020 12:38

Шановні жителі Шевченківської об’єднаної територіальної громади, робоча група із стратегічного планування за підтримки Черкаського ЦРМС підготувала проект документу Стратегії сталого розвитку Шевченківської об’єднаної територіальної громади на період 2020-2027 рр.
        Стратегія є основним і найбільш важливим документом органу місцевого самоврядування, який визначає області, цілі та напрямки розвитку місцевої громади. Документ «Стратегія сталого розвитку Шевченківської ОТГ» є відповіддю спільноти на мінливу соціально-економічну ситуацію, яка вимагає поглибленого погляду на прагнення, сподівання мешканців, а також на ресурси і перспективи розвитку громади. Документ Стратегії, розроблений із залученням усіх зацікавлених сторін, враховує потреби та очікування всієї спільноти громади.
Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проекту стратегії. Консультації триватимуть три тижні з 13.07.2020 до 02.08.2020 року. З робочою версією документу Стратегії можна буде ознайомитися у головного спеціаліста з муніципальних ініціатив та інвестицій та офіційному сайті сільської ради.
за посиланням: Стратегія розвитку Шевченківської ОТГ

06.08.2020 року пройде підсумкова V зустріч з питань стратегічного планування із радниками Черкаського ЦРМС під час якої будуть враховані і внесені конструктивні пропозиції до Стратегічного документу. Дякуємо за співпрацю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)