ТАРИФИ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ.ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ.

Дата: 04.08.2020 14:54

Відповідно до підпункту 2 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” встановлення тарифів щодо оплати послуг, які надаються підприємствами та організаціями комунальної власності територіальної громади, належать до виконавчих органів місцевих рад.  Тому  з метою забезпечення беззбиткової діяльності комунального підприємства, прозорості складових тарифу на послуги, які будуть надаватись КП “Добробут” ,виконавчим комітетом Шевченківської сільської ради розроблено проект рішення виконавчого комітету сільської ради “Про встановлення тарифів щодо оплати послуг, які надаються КП “Добробут”.

Затвердження запропонованих тарифів забезпечить беззбиткову діяльність підприємства, поліпшення благоустрою території громади, розширення спектру надання послуг, а також допоможе уникнути конфліктних ситуацій між надавачами послуг, та замовниками.

Пропозиції та зауваження до вказаних нижче тарифів та переліку послуг  приймаються в письмовому вигляді за адресою: с.Шевченкове, провулок Пирогова, 2 та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: semoryn@ukr.net ,або ж за телефоном (096)96-92-535 Сергій Якович

ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пров. Пирогова, 2 с. Шевченкове, Звенигородський район, Черкаська область, 20214

тел.. 9-53-84, факс  9-53-98,  E-mail: Silrada_shev@meta.ua

________________2020р.                                                        №_______________

Про встановлення тарифів

щодо оплати послуг, які

надаються КП «Добробут»

Відповідно до підпункту 2 пункту “а” статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою розгляду звернення КП «Добробут», виконавчий комітет сільської ради в и р і ш и в:

1. Встановити тарифи щодо надання платних послуг фізичним та юридичним особам, які надаються  КП «Добробут», згідно з додатком.
  2.  Рішення набирає чинності з моменту затверження сесією сільської ради та підлягає оприлюдненню в засобах  масової інформації.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову С.А. Смалька, директора КП КП «Добробут» Д.П. Коменданта.

Секретар сільської ради                                                         Л.Л. Ільченко

рішення виконавчого комітету сільської ради

від “___”___________ 2020р. № ____

ТАРИФИ

щодо оплати послуг, які надаються

Комунальним підприємством «Добробут»

Шевченківської сільської ради Звенигородського

району Черкаської області

Вид послуг

Одиниці виміру

Тариф в грн..

Послуги екскаватора

Послуги маніпулятора-вишки

Послуги подрібнювача

Послуги косарки

1 сотка

Послуги з вивозу твердих побутових відходів

За один вивіз

Виймання грунту вручну (траншеї, ями, тощо)

м3

Послуги косіння трави бензокосою

1 сотка

Коментарі:

Анонім
2020-08-05 09:28:11

Послуги з вивозу твердих побутових відходів - що саме мається на увазі? І чи буде налагоджено вивіз сміття від населення, в т.ч. і опале листя. Дякую за відповідь.