Автобіографії кандидатів в депутати проміжних виборів

Дата: 19.03.2021 15:50

Округ № 1

Фото без опису

Я, Вовк Віктор Андрійович, громадянин України, народився 10 квітня 1988 року в селищі  Юркове, Звенигородського району, Черкаської області.

З 1994 по 2003  роки навчався в Боровиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З 2003 по 2007 роки навчався в Шевченківському коледжі Уманського державного аграрного університету  за спеціаліальністю «Землевпорядкування», здобув диплом «молодого спеціаліста»

З 2009 по 2011 роки навчався в Національному університеті  біоресурсів і природокористування  України за  спеціальністю «Землевпорядкування  та кадастр», здобув диплом «магістра».

З 2010 по 2012 рік працював на посаді геодезиста в ПП «Геотоп –Сервіс»

В 2013 році працював на посаді у Звенигородському районному виробничому відділі на посаді техніка –землевпорядника.

З 2014 року займаюсь веденням особистого селянського господарства .

Одружений ,маю сина.

Зареєстрований та проживаю: селище Юркове, вул.Гагаріна,10

Телефон: (096)-94-84-924

Фото без опису

Прізвище, власне ім’я (всі власні імена), по батькові (за наявності).

КРАСЮК  АНАТОЛІЙ  МИХАЙЛОВИЧ

Число, місяць, рік народження.

Народився  21  квітня  1970  року.

Місце народження

с. Боровикове  Звенигородського  району  Черкаської  області.

Громадянство.  Громадянин  України.

Освіта.  Вища.

Посада (заняття).  безробітній.

Місце роботи.

Партійність.  Безпартійний.

Наявність чи відсутність представницького мандата

Представницького  мандата  не  маю.

Наявність чи відсутність судимості.  Судимість  відсутня.

Адреса місця проживання.  Україна,  20215,  вул. Саннікова,  буд. 87,  Звенигородського  району  Черкаської  області.

Контактний номер телефону:  0978877565

Фото без опису

Я, Красюк Сергій Миколайович народився 6 грудня 1971 року с.Птиче, Миколаївської області, Доманівського району. Після переїзду батьків навчався у середній школі с.Боровиково. Закінчив школу в 1987 році, після чого поступив до Козацького СПТУ-37 та отримав спеціальність –пасічник. З 1990-1992 роки проходив службу в армії. Після служби в армії в  1992 році вступив до Уманського с/г інституту,який закінчив в 1997 році та отримав спеціальність-агроном. Потім працював агрономом в КСП «Нива».

Після реформування сільськогосподарського підприємства був звільнений і працював садівником у Київській області. На даний час працюю опалювачем у дитячому садочку с.Шевченково. Одружений,маю двох дітей студентів, судимість відсутня.

Округ № 4

Фото без опису

Я, Недотопа Геннадій Іванович, народився 03.03.1975 року в селі Тарасівка Звенигородського району Черкаської області

З 1982  по 1992 роки навчався в Тарасівській середній школі, де отримав атестат про здобуття повної середньої освіти.

З 1992 по 1994 роки навчався в СПТУ №5 м.Сміли за спеціальністю слюсар складальник радіоприладів.

З 1993 по 1994 роки проходив строкову службу в РПВ м.Київ.

З 1995 по 2013 роки працював в ДПРЧ -6 м.Звенигородки на посаді командира відділення.

З 2013 р.по теперішній час пенсіонер МЧС ,за станом здоров’я.

Одружений, дружина Недотопа Оксана Олександрівна, 1977 року народження, тимчасово не працює. Маю доньку.

Ні я, ні мої рідні та близькі до кримінальної відповідальності не притягувались.

На даний час проживаю: Звенигородський район, с.Тарасівка,вул.Ювілейна,15

Тел.(096)-20-02-831.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)