Учні ОНЗ «Шевченківської ЗОШ» Пединівської та Тарасівської філії взяли участь у святкуванні Всесвітнього Дня Землі

Дата: 29.04.2021 08:20

22 квітня Всесвітній День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища.

Отож, і учні ОНЗ «Шевченківської ЗОШ» Пединівської та Тарасівської філії  взяли участь у святкуванні Всесвітнього Дня Землі:

• Від родини Олійників школа отримала саджанці яблунь. Наталія  Миколаївна провела майстер-клас для учнів «Як правильно висаджувати плодові дерева».
  • учні 5 класу ОНЗ «Шевченківська ЗОШ» долучилися до найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін «Планета - мій дім».
  •  У всіх класах проведені  виховні заходи (# з_турботою_про_Землю)
  • З учнями 1-2 класу проведено майстер-клас «Нове життя старим речам»

Наша доля - це доля нашої рідної Землі і вона в наших руках!

фотоматеріали День Землі

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)