УВАГА! Активні жителі громади долучайтесь до обговорення та голосування

Дата: 01.06.2021 13:46

“Подільська громада”, Благодійний фонд “МХП-Громаді” за підтримки Isar Ednannia у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу розпочали масштабний Проєкт Партнерства “СпільноФонд” для ІГС та ініціативних груп територіальних громад Вінницької, Київської та Черкаської областей Проєкт націлений показати на практиці, що співпраця і спільне вирішення нагальних чи розвиткових потреб громади може дати поштовх до розвитку ОТГ і створити успішну платформу для взаємодії. Ми надамо комплекс необхідних навиків та знань, а також дофінансуємо (надамо гранти) командам, які представлятимуть активні громади трьох областей.

Тож для участі в конкурсі грантів  запрошуємо жителів громади вибрати з переліку єдиний проєкт, або ж надати свої проектні ідеї, які ми надійшлемо для участі:

1. Встановлення інформаційних (вказівних) табличок біля туристичних та культурних пам'яток (можливо з використанням QR-кодів) на території Шевченківської громади;

2. Облаштування алеї з доступною WiFi зоною в парку с.Шевченкове Звенигородського району Черкаської області;

3. Встановлення тренажерів  на дитячо-ігровому майданчику біля Будинку культури Шевченківської сільської ради;

4. Встановлення спортивного майданчику на території "ОНЗ Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Шевченківської сільської ради;

Довідки та пропозиції за телефоном (096)-96-92-535 Сергій Якович

Дедлайн голосування 16.06.2021р.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)