УВАГА !!! Спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок

Дата: 09.06.2021 10:20

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 р № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Суб'єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичним особам  підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам) надається дотація за утримання кіз та овець на безповоротній основі, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 грн. за одну голову . Для отримання дотації власники тварин подають до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації ( м Черкаси вул. Смілянська 131 каб. 209) до 1 липня поточного року документи згідно з переліком наведеному у п.12 Порядку використання коштів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 .

Звертаюмо  Вашу увагу! Заявки що надійшли після закінчення терміну подання {після 1 липня) не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі повертаються суб'єктам господарювання протягом 5 робочих днів.

Контактні телефони для довідок 096 -91-71-552 Анатолій Чернецький 067- 59 - 33 - 368 Лідія Гармаш

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)