18 вересня День фармацевтичного працівника

Дата: 17.09.2021 15:39

Фото без опису

З давніх-давен фармація була складовою буття, розвитку і здоров’я людини. В усі часи вона була місією милосердя і співчуття до ближнього. Фармацевт – одна з найдавніших та найпрестижніших професій. У наш непростий час обійтися без ліків неможливо, як би ми того не хотіли. Саме фармацевтичний працівник повинен гідно і грамотно вирішити питання кожного відвідувача.

На території нашого району діяльність у сфері роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами в спеціалізованих установах здійснюють фізичні особи – підприємці Віра Притульська, Віктор Притульський, Сергій Притульський, Олена Ніколаєнко, Ольга Щербан-Кальченко, Наталія Леус, Василь Закутній, Тетяна Закутня, структурний підрозділ аптека № 303 ТОВ «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я».

Активно співпрацює зі службою зайнятості родина Притульських, які є власниками мережі аптек «Здравниця», що знаходяться, як у центрі міста, так і на околицях. За роки своєї діяльності «Здравниця» завоювала довіру та повагу серед мешканців  району завдяки наявності широкого асортименту медикаментів і фармацевтичної продукції, помірних цін, професійного, оперативного і культурного обслуговування та відповідності найвищим сучасним вимогам.

З центром зайнятості родину Притульських пов’язують партнерські стосунки з перших днів роботи. За роки співпраці роботодавці мали можливість ознайомитися з усім переліком послуг служби зайнятості, зокрема із стажуванням на робочому місці, працевлаштуванням безробітних осіб з наданням дотації роботодавцю, наданням компенсації ЄСВ.

На сьогодні подружжя надало роботу 17  особам, зокрема п’ять осіб працевлаштовані з наданням компенсації роботодавцю.

На передодні професійного свята Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості вітає працівників фармації із професійним святом та зичить міцного здоров’я, успішного розвитку, миру і благополуччя, родинного тепла і затишку в оселях!

Начальник

відділу взаємодії з роботодавцями                                                            О.Шпунт

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)