Боротьба з нелегальним обігом пального на території Черкаської області

Дата: 26.11.2021 11:30

Боротьба з нелегальним обігом пального

на території Черкаської області

Фахівцями Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області та Національної поліції в Черкаській області 18.11.2021 проведено контрольно-перевірочні заходи з метою боротьби з нелегальним обігом пального на території Черкаської області.

В ході проведення заходів було встановлено, що службовими особами однієї з АЗС, що розташована в c. Піщане здійснювалось зберігання та реалізація пального (дизельне пальне, бензин та скраплений газ) без відповідних дозвільних документів (ліцензій на право реалізації та зберігання пального) та з порушенням вимог Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI, із змінами і доповненнями. За порушення вимог чинного законодавства суб’єкту господарювання  передбачено штрафні санкції у розмірі 750,0 тис. гривень.

За результатами вжитих заходів працівниками Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області вилучено пальне сумнівного походження у кількості більше двох тисяч літрів.

На даний час перевірка триває, в ході якої досліджується питання законності придбання пального та джерел його походження.