Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини: за одинадцять місяців 2021 року до бюджету надійшло 145,6 млн гривень

Дата: 15.12.2021 10:39

Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини:

за одинадцять місяців 2021 року до бюджету надійшло 145,6 млн гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-листопада поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1698 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму              2,3 млрд гривень.

Загальну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи: за позовами платників податків до органів ДПС області – 1165 справи на суму 1,5 млрд  грн; за позовами органів ДПС області – 533 справ на загальну суму  0,8 млрд гривень.

За одинадцять місяців 2021 року розглянуто 786 справ на суму 909 млн грн та вирішено: на користь органів ДПС – 542 справи на суму 796 млн грн, на користь платників – 244 справи на суму 113 млн гривень.

За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 145,6 млн гривень.