Платникам податків Черкащини за одинадцять місяців 2021 року відшкодовано 935,5  млн гривень податку на додану вартість

Дата: 22.12.2021 16:31

Протягом січня листопада 2021 року платниками Черкаської області заявлено  до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки майже  1,1 млрд грн, що на 402,8  млн грн більше, порівняно з показником за відповідний період минулого року.

В цілому протягом одинадцяти місяців 2021 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму 935,5 млн грн, в аналогічному періоді 2020 року бюджетне відшкодування було отримано на загальну суму 605,6 млн гривень.

З початку 2021 року в цілому по області загальний залишок невідшкодованого ПДВ на рахунки платників станом на 01.12.2021 складає 135,6  млн грн (104,0 млн грн - поточна заявка сум бюджетного відшкодування за звітний період - жовтень 2021 року, 31,6 млн грн – суми, по яких тривають документальні позапланові перевірки за попередні та звітний податкові періоди).

Антон Царюк відмітив, що право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.