Викрито схему протиправного завищення вартості дорожніх робіт

Дата: 12.01.2022 10:07

Викрито схему протиправного завищення вартості дорожніх робіт

Співробітниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління  ДПС у Черкаській області викрито схему заволодіння посадовими особами одного з товариств бюджетними коштами внаслідок збільшення вартості ремонту доріг державного і місцевого значення на вартість фактично не поставлених будівельних матеріалів і компонентів. Вказані дії призвели до завищення вартості робіт з ремонту дорожньої інфраструктури на суму 10,9 млн грн та подальшої легалізації отриманих доходів.

Вказані дії мають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191, 366 та ст. 209 Кримінального Кодексу України.

Матеріали направлено до правоохоронного органу для прийняття рішення згідно з законодавством.