Роз'яснення до «Директиви Федерального міністерства фінансів щодо додаткової виплати у зв’язку з пандемією COVID-19» від 18 січня 2021 року

Дата: 21.02.2022 10:14

від 18 січня 2021 року

З метою пом'якшення наслідків пандемії у вигляді зростання витрат, спричинених пандемією COVID-19, жертви переслідувань націонал-соціалістичного режиму неєврейського походження можуть отримати т. зв. «додаткову виплату у зв’язку з пандемією COVID-19» (дві одноразові грошові допомоги в розмірі 1 200,00 євро за 2021 і 2022 рр.).

Додаткову виплату можуть отримати заявники, які вже отримали одноразову грошову допомогу (крім осіб, які отримують постійну допомогу) згідно з Директивами Федерального уряду Федерального уряду Федеративної Республіки Німеччина щодо надання коштів жертвам переслідування націонал-соціалістичного режиму неєврейського походження, з метою компенсації втрат в окремих випадках у рамках компенсації шкоди від 26 серпня 1981 року в редакції від 7 березня 1988 року.

Грошова допомога надається тільки за заявою.

Заяву у вільній формі можна з сьогоднішнього дня надіслати листом на адресу:

Bundesministerium der Finanzen
- Dienstsitz Bonn -
Referat V B 3
Postfach 13 08
53003 Bonn
DEUTSCHLAND

У заяві потрібно навести ім’я та прізвище, місце й дату народження заявника. Якщо відомо, в заяві слід додатково зазначити номер справи й дату наданої раніше одноразової грошової допомоги. Крім того, до заяви необхідно додати копію дійсного документа, що посвідчує особу, а також актуальне офіційне посвідчення факту, що особа є живою. Якщо заявник проживає за кордоном, обидва документи повинні мати нотаріальне посвідчення. Дані про банківські реквізити пришвидшать оброблення заяви.

Кінцевий строк подання заяви – 31 грудня 2022 р.

Довідки телефоном районної організації Товариства Червоного Хреста 097 748 06 24