Чи підлягає заява про застосування спрощеної системи оподаткування перевірці (термін)?

Дата: 16.06.2022 09:40

Так, подана заява про застосування спрощеної системи оподаткування підлягає перевірці на відповідність зазначених суб’єктом господарювання видів господарської діяльності та повноти її заповнення (ставки, дати обрання, тощо). Контролюючий орган повинен обробити подану заяву та зареєструвати суб’єкта господарювання платником єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки доходу з 1 квітня 2022 року – у разі подання заяви до 1 квітня 2022 року; з наступного робочого дня після подання такої заяви – у разі подання заяви починаючи з 1 квітня 2022 року.