Чи повинен платник податків (крім великих) надати посадовим особам контролюючого органу при проведенні перевірки копії первинних документів, якщо їх ведення здійснюється в електронній формі?

Дата: 30.06.2022 13:21

Платники податків, які здійснюють ведення документів з обліку доходів, витрат та інших показників, пов’язаних із визначенням об’єктів оподаткування (податкових зобов’язань), первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів у електронному вигляді, зобов’язані при проведенні перевірок надати посадовим особам контролюючого органу копії документів, що належать до предмета перевірки.