Cкасування військового збору для захисників України на час війни

Дата: 21.07.2022 23:04

Cкасування військового збору для захисників України на час війни

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що 09 липня 2022 року набрав чинності Закон України від 19 червня 2022 року 2308-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в бойових діях в умовах воєнного стану» (далі – Закон № 2308), яким внесено зміни до п.п. 1.7 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями.

Так, не підлягають оподаткуванню військовим збором, у період дії правового режиму воєнного стану, доходи у вигляді грошового забезпечення військовослужбовців та працівників:

Збройних Сил України,

Національної гвардії України,

Служби безпеки України,

Служби зовнішньої розвідки України,

Державної прикордонної служби України,

осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської федерації.

Довідково: Закон № 2308 опубліковано 09.07.2022 в Газеті «Голос України» № 141

За інформацією загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                                                                  e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                                                                  https://ck.tax.gov.ua/