Платникам Черкащини за 6 місяців 2022 року відшкодовано 320,4 млн гривень податку на додану вартість

Дата: 02.08.2022 18:34

Платникам Черкащини за 6 місяців 2022 року відшкодовано

320,4 млн гривень податку на додану вартість

Протягом січня-червня 2022 року платниками Черкаської області заявлено  до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 371,4 млн гривень.

В цілому протягом 1 півріччя 2022 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму         320,4 млн гривень.

Право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                                                                  e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                                                                  https://ck.tax.gov.ua/