Закон України № 2260: як використовуються суми ПДВ, включені до складу ПК за операціями з придбання товарів, які знищені внаслідок бойових дій?

Дата: 11.08.2022 21:32

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 12 травня 2022 року № 2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» внесено зміни до Податкового кодексу України.

Так, відповідно до змін суми ПДВ, включені до складу податкового кредиту при здійсненні операцій з придбання товарів, які у подальшому були знищені, (втрачені) внаслідок дії обставин непереборної сили у період дії воєнного стану, зараховуються до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду до їх повного погашення за рахунок податкових зобов’язань.

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                                                                  e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                                                                  https://ck.tax.gov.ua/