A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шевченківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Закон України № 2260: чи може бути включена до складу податкового кредиту сума ПДВ, відображена у ПН, складених за операціями, що відбулися протягом лютого-травня 2022 року, якщо така ПН буде зареєстрована постачальником до 15.07.2022 та за умови, що

Дата: 11.08.2022 21:33
Кількість переглядів: 17

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Закон України № 2260: чи може бути включена до складу податкового кредиту сума ПДВ, відображена у ПН, складених за операціями, що відбулися протягом лютого-травня 2022 року, якщо така ПН буде зареєстрована постачальником до 15.07.2022 та за умови, що платник податку – покупець не подавав податкові декларації та не включав цю суму ПДВ до податкового кредиту за первинними документами?

 

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 12 травня 2022 року № 2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» внесено зміни до Податкового кодексу України.

Так, відповідно до змін, якщо платником ПДВ не було сформовано податковий кредит за операціями, що відбулися протягом лютого-травня 2022 року, на підставі первинних документів та не були подані податкові декларації за вказані періоди, сума ПДВ, відображена у ПН, складених за такими операціями й зареєстрованими в ЄРПН, може бути включена до складу податкового кредиту вказаних звітних періодів або інших наступних звітних періодів з урахуванням терміну, встановленого пунктом 198.6 статті 198 розділу V Кодексу (протягом періоду 365 календарних днів з дати складення таких ПН).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                                                                  e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                                                                  https://ck.tax.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь