Шевченківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Закон України № 2260: чи потрібно за операціями з придбання товарів/послуг, які були здійснені, наприклад, у березні 2022 року платниками, що використовують касовий метод, а податковий кредит сформовано на підставі документа, що підтверджує дату спис

Дата: 16.08.2022 20:37
Кількість переглядів: 95

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Закон України № 2260: чи потрібно за операціями з придбання товарів/послуг, які були здійснені, наприклад, у березні 2022 року платниками, що використовують касовий метод, а податковий кредит сформовано на підставі документа, що підтверджує дату списання коштів із банківського рахунка (видачі з каси) платника ПДВ, у квітні 2022 року, змінювати період формування ПК, якщо ПН, складена за операціями з їх постачання, зареєстрована в ЄРПН у червні (має дату складання, що припадає на березень 2022 року)?

 

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 12 травня 2022 року № 2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» внесено зміни до Податкового кодексу України.

Так, відповідно до змін Кодекс встановлює окремий термін реєстрації ПН/РК, складених за операціями з постачання товарів/послуг, що були здійснені у лютому-травні 2022 року, а тому у разі своєчасної реєстрації ПН/РК за такими операціями (в терміни, визначені підпунктом 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ Кодексу для різних ситуацій) постачальником період формування ПК покупця, що використовує касовий метод, не змінюється.  

 

 

 

 

 

 

18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик,235                                                                                  e-mail: ck.zmi@tax.gov.ua

тел.(0472) 33-91-34                                                                                                                  https://ck.tax.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь