A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шевченківська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Що є окремим об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств якщо резидент Дія Сіті – платник податку на особливих умовах є контролюючою особою?

Дата: 09.09.2022 12:47
Кількість переглядів: 22

Державна податкова служба України

Головне управління

ДПС у Черкаській області

Що є окремим об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств якщо резидент Дія Сіті – платник податку на особливих умовах є контролюючою особою?

 

Якщо резидент Дія Сіті – платник податку на особливих умовах є контролюючою особою, окремим об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств, що оподатковується за базовою (основною) ставкою – 18 відсотків, є скоригований прибуток контрольованої іноземної компанії, визначений відповідно до статті 39 прим. 2 Кодексу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь