Платниками податків Черкащини за 9 місяців 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено  майже 13,8 млрд гривень податків, зборів та платежів

Дата: 21.10.2022 11:11

Платниками податків Черкащини за 9 місяців 2022 року

до бюджетів усіх рівнів сплачено  майже 13,8 млрд гривень

податків, зборів та платежів

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко, платниками Черкаської області за січень – вересень 2022 року платниками Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 13,8 млрд грн податків, зборів та платежів. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року до бюджетів спрямовано на 19,5 відс., або на 2,2 млрд грн податків більше.

До державного бюджету України сплачено 5,9 млрд  грн, що на 19,3 відс., або на 955 млн грн більше у порівнянні з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 7,9 млрд грн, що на 19,6 відс. або на 1,3 млрд грн більше ніж за січень-вересень 2021 року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 7,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 52 відс. або на 2,5 млрд грн більше у порівнянні з показником за відповідний період 2021 року.

Сергій Гришко зазначив, що платники податків Черкащини сплачують податки, декларують  доходи та працюють незважаючи на воєнний стан, за що їм щира вдячність! Разом до Перемоги!