Вибори Голови шкільного учнівського парламенту

Дата: 31.10.2022 20:49

В ОНЗ "Шевченківська ЗОШ" відбулися вибори Голови шкільного учнівського парламенту. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень школи 7-11 класів , який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 6-11 класів та педагоги школи.

Свої кандидатури на посаду Голови учнівського парламенту подали четверо учнів. Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І, хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування, Головою учнівського парламенту більшістю голосів було обрано учня 10 класу.

Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи!