Тиждень української мови та літератури

Дата: 12.11.2022 20:56

Традиційно з 7 по 11 листопада в ОНЗ "Шевченківська ЗОШ" проходив тиждень української мови та літератури. Особливо цікавим та насиченим для наших школярів був День української писемності та мови - 9 листопада. Саме в цей день старшокласники долучилися до написання радіодиктанту, також було проведено І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. А ще 9 листопада завітали до нашої шкільної родини гості - дитяча письменниця Лариса Ніцой, журналістка та поетеса Тетяна Череп-Пероганич, український діяч у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури й освіти Юрій Пероганич та активістка Наталія Олійник. Зустріч із ними пройшла в укритті під час повітряної тривоги. Виховна година для старшокласників на тему " Збережемо наш скарб - рідну мову" нікого не залишила байдужим. А семикласники довели, що вони справжні українці та вміють працювати в команді, адже досить вправно виконали завдання квесту "Знайди загублені слова".

Українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Тож плекайте її, бережіть її, розмовляйте нею! І все буде Україна!

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять