Платниками податків  Черкащини (юридичними особами) за 11 місяців  2022 року сплачено 1,3 млрд гривень місцевих податків і зборів

Дата: 29.01.2023 20:11

Платниками податків  Черкащини (юридичними особами)

за 11 місяців  2022 року

сплачено 1,3 млрд гривень місцевих податків і зборів

За інформацією в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергія Гришка протягом січня - листопада 2022 року до місцевих бюджетів Черкаської області юридичними особами сплачено 1,3 млрд грн місцевих податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року надходження зросли  на 36,7 млн грн.

Із загальної суми  надходжень 732,9 млн грн – це плата за землю,        426,8 млн грн – єдиний податок, 155 млн грн – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  11 млн грн – місцеві збори та 1,9 млн грн – транспортний податок.

Найбільше, а саме – 22,6 відсотка від загальної суми надходжень, перерахували до бюджету суб'єкти господарювання міста Черкаси – 299,8 млн гривень.