Тиждень історії

Дата: 27.01.2023 14:22

Відповідно до плану роботи школи з 23 по 27 січня 2023 року в ОНЗ "Шевченківська ЗОШ" пройшов тиждень історії під назвою "Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і навчання для сьогодення, застереження для майбутнього". Метою його проведення є поглиблення знань з історії України, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю.

У понеділок, 23.01.2023, було проведено заходи до Дня Соборності України, де учні дізналися про історію цього свята, як його святкують зараз та взяли участь у інтелектуальній грі "Вірю - не вірю (цікаві факти про Україну)".

У бібліотеці протягом тижня діти могли познайомитись із книжковою виставкою "Історія навколо нас". До Дня пам'яті жертв Голокосту було проведено виховну годину "Біль пам'яті". Учні 6-7 класів взяли участь в історичній вікторині "Я люблю Україну" і отримали солодкі подарунки. Також було проведено урок пам'яті "От де, люди, наша слава, слава України", присвячений героям Крут.

Більшість заходів проходили в укритті під час повітряної тривоги