Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2022  року № 24-2/VIII «Про бюджет Шевченківської сільської  територіальної громади на 2023 рік»

Дата: 10.04.2023 10:15

Шевченківська сільська рада Звенигородського району

Черкаської  області

№ 25 -3/VIII

Двадцять п’ята сесія

восьмого скликання

21  лютого  2023 року

Про внесення змін до рішення

сесії сільської ради від 22 грудня 2022  року

№ 24-2/VIII «Про бюджет Шевченківської сільської

територіальної громади на 2023 рік»

код бюджету

Відповідно до статей 23,72,78  Бюджетного кодексу України, статей 26,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада вирішила:

Внести до рішення сесії сільської ради від 22 грудня 2022 року № 24-2/VIII «Про  бюджет Шевченківської сільської територіальної громади на 2023 рік»   такі зміни:

1.Пункти 1-4 викласти в такій редакції :

1.  Визначити на 2023 рік:

-  доходи бюджету  територіальної громади у сумі 37 847 216,00 гривень, в тому числі доходи загального фонду бюджету  територіальної громади  37 669 816,00 гривень, доходи спеціального фонду бюджету  територіальної громади  177 400,00 гривень, згідно з додатком №1 цього рішення;

-  видатки бюджету  територіальної громади у сумі 37 847 216,00  гривень, в тому числі видатки загального фонду  бюджету  територіальної громади 37 669 816,00 гривень, видатки спеціального фонду  бюджету  територіальної громади  177 400,00  гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів бюджету  територіальної громади у розмірі

75 326,00 гривень, що становить 0,2 відсотки видатків загального фонду  територіальної громади бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд бюджету  територіальної громади у розмірі 753 260,00 гривень, що становить 2 відсотки  видатків загального фонду  територіальної громади бюджету, визначених цим пунктом.»

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету громади на 2023 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 2 до цього рішення.

3.Затвердити на 2023 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3 до цього рішення в новій редакції.

Делегувати виконавчому комітету Шевченківської сільської ради повноваження приймати рішення щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного та місцевих бюджетів у період між сесіями Шевченківської сільської ради з наступним внесенням змін до рішення про бюджет громади.

4. Затвердити розподіл витрат бюджету  територіальної громади на реалізацію місцевих програм у сумі 11 354 570,00 гривень  згідно з додатком 4 до цього рішення ».

5.Додатки до рішення 1,2,3,4 викласти  у новій редакції , що додаються.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                  Сергій СМАЛЬКО