Пояснювальна записка до рішення сесії Шевченківської сільської ради 8 скликання № 26-3/VIII від 20.03.2023 р про внесення змін до бюджету

Дата: 10.04.2023 10:28

Пояснювальна записка

Відповідно до рішення сесії Шевченківської сільської ради 8 скликання № 26-3/VIII від 20.03.2023 р. внесла зміни до бюджету Шевченківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2023 рік:

1. Внести зміни до розпису доходів бюджету громади:

Збільшити доходну частину загального фонду сільського бюджету за рахунок  надходжень від обласного бюджету по коду доходів 41053900 « Інші субвенції з місцевого бюджету »  на суму  570,00 грн. та  відповідно збільшити видаткову частину загального   фонду сільського бюджету» по ТПКВКМБ/ТКВКБМС  0213171 « Компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування » по КЕКВ 2730 « Інші виплати населенню » - 570,00 грн.

2.За рахунок залишку коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами станом на 01.01.2023 року збільшити видаткову частину сільського бюджету на  суму 9 782,00  грн. по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0211210 «Надання освіти за рахунок залишку коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду »  по КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» для перереєстрації кредиторської заборгованості за засоби корекції розвитку , яка виникла на кінець 2022 року.

За рахунок залишку коштів  загального фонду станом на 01.01.2023 року збільшити видаткову частину сільського бюджету на загальну суму 635 000,00  грн., а саме :

По ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0213242 « Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» збільшити кошторисні призначення по КЕКВ 2730 « Інші виплати населенню»  на суму 30 000,00 грн. для відшкодування вартості проїзду двом особам  для проходження процедури гемодіалізу в м.Звенигородка.

Збільшити кошторисні призначення  по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0219770 « Інші субвенції з місцевого бюджету»  по КЕКВ 2620 « Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» на загальну суму 600 000,00 грн., в тому числі для :

• Черкаської обласної державної адміністрації кошти в сумі 400 000,00 грн. для перерахування коштів до державного бюджету в умовах воєнного стану для здійснення згідно із законом заходів загальної мобілізації та з метою відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та на виконання заходів Програми надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та інших заходів територіальної оборони на 2023 рік.
  • Нововоронцовській селищній територіальній громаді Бериславського району Херсонської області кошти в сумі 200 000,00 грн. на придбання  предметів, матеріалів, обладнання та оплату послуг для проведення відновлювальних робіт на об»єктах  соціальної інфраструктури та на виконання заходів Програми протидії тероризму на території Шевченківської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Збільшити видаткову частину спеціального фонду за рахунок коштів, що передаються із загального фонду до спеціального фонду ( бюджету розвитку) на суму 5 000,00 грн. та передбачити видатки  по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0219800 « Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» на суму 5 000,00 грн. по КЕКВ 3220 « Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» регіональному сервісному центру ГСЦ МВС в Черкаській області

( філія ГСЦ МВС)  для проведення капітального ремонту приміщення територіального сервісного центру та на виконання заходів Програми покращення якості надання адміністративних послуг в територіальному сервісному центрі № 7143 регіонального сервісного центру ГАЦ МВС в Черкаській області (філії ГСЦ МВС) в 2023-2025 роках .

3.За рахунок залишку коштів  цільового фонду станом на 01.01.2023 року збільшити видаткову частину спеціального фонду сільського бюджету на загальну суму 75 457,10  грн.  по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0217691 « Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» по КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 45 000,00 грн., по КЕКВ 2240 « Оплата послуг (крім комунальних) на суму 15 457,10 грн., по КЕКВ 2800 « Інші поточні видатки» на суму 15 000,00 грн.

Сільський голова                                                             Сергій СМАЛЬКО

Головний  бухгалтер                                                      Ольга ШЕВЧЕНКО