Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Ми - патріоти України"

Дата: 17.05.2023 12:57

11 березня 2023 року стартував Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Ми - патріоти України", який покликаний ознайомити учасників з Україною. 32 учнів нашого ліцею взяли участь у цьому конкурсі. І ось надійшли довгоочікувані результати: І місце (абсолютний результат) - Невмита Вікторія (11 клас), Кириченко Анастасія (9 клас), Леус Мілана Вадимівна (1 клас), Заярний Павло (3 клас), Черемісін Максим (3 клас) І місце - Пилипенко Максим (3 клас), Невзорова Дарія (2 клас), Демченко Світлана (4 клас), Прилуцький Сергій (4 клас), Леус Мілана Андріївна (1 клас), Байдалюк Олександра (3 клас), Калашник Назар (3 клас), Палій Олександр (4 клас), Поліщук Альона (2 клас), Скляр Анастасія (4 клас), Ракша Антон (4 клас) ІІ місце - Кислиця Ілля (2 клас), Дерфлер Олександр (2 клас), Слободяник Дмитро (4 клас), Лущик Максим (2 клас), Плюкшта ІІванна (3 клас), Балема Ангеліна (2 клас), Демченко Іван (3 клас), Байдалюк Іванна (2 клас), Іванченко Анна (5 клас), Демченко Катерина (8 клас), Кузьминська Софія (7 клас), Голуб Яна (10 клас), Дубовська Софія (6 клас), Смалько Дарина (6 клас), Харченко Ярослав (7 клас) ІІІ місце - Онищенко Ілона (4 клас). Вітаємо Вас із заслуженою перемогою, бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатися вперед, підкорювати будь-які вершини! Нехай на шляху до успіху Вам завжди світить щаслива зірка!