Пояснювальна до рішення сесії Шевченківської сільської ради 8 скликання № 28-3/VIII від 16.06.2023 р.

Дата: 06.09.2023 17:41

Пояснювальна

Відповідно до рішення сесії Шевченківської сільської ради 8 скликання № 28-3/VIII від 16.06.2023 р. внесла зміни до бюджету Шевченківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2023 рік:

1. Внести зміни до розпису доходів бюджету громади:

1.1.Зільшити доходну частину загального фонду сільського бюджету за рахунок  надходження дотації з державного бюджету по коду доходів 41021400 « Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв»язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації »  на загальну суму  531 400,00 грн. та  відповідно збільшити:

1.1.1 видаткову частину спеціального   фонду сільського бюджету за рахунок коштів , що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку ( спеціального фонду)» по ТПКВКМБ/ТКВКБМС  0211021 « Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету » по КЕКВ 3132

« Капітальний ремонт інших об»єктів »  на суму 407 800,00 для оплати вартості проекту проекту « Капітальний ремонт підвального приміщення під використання найпростішого укриття ОНЗ «Шевченківський ліцей» Шевченківської сільської ради за адресою: вул. Шевченка,71,с.Шевченкове Звенигородського району Черкаської області»;

123 600,00 грн.

1.2.Зільшити доходну частину загального фонду сільського бюджету за рахунок  надходження субвенції з обласного бюджету    по коду доходів 41051700 « Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду» на суму 2 304,00 грн. та відповідно збільшити кошторисні призначення по ТПКВКМБ/ТКВКБМС  0211210 « Надання освіти за рахунок залишку коштів за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на кінець бюджетного періоду» по КЕКВ 2111

« Заробітна плата» на суму 1 889,00 грн., по КЕКВ 2120 « Нарахування на оплату праці» на суму 415,00 грн. для оплати праці за проведення додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять.

1.3. Збільшити доходну частину загального фонду сільського бюджету за рахунок надходження  субвенції з державного бюджету по коду доходів  41058900 « Субвенція з місцевого бюджету на придбання шкільних автобусів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 2 205 000,00 грн. та відповідно передбачити видатки за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку ( спеціального фонду) по ТПКВКМБ/ТКВКБМС  0211252 « Виконання заходів щодо придбання шкільних автобусів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам » по КЕКВ 3110 « Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» суму 2 205 000,00 грн.для придбання шкільного автобуса.

2.За рахунок залишку коштів  загального фонду станом на 01.01.2023 року збільшити видаткову частину сільського бюджету на загальну суму

1 590 841,00  грн., а саме :

Загальний фонд

По ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0213242 « Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення"  на   суму 9 500,00 грн.  по КЕКВ 2110   « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» для оплати за труну загиблого військовослужбовця на виконання заходів програми соціального захисту населення Шевченківської сільської ради « Турбота» на 2023-2024 роки.

Спеціальний фонд

За рахунок коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку ( спеціального фонду) збільшити кошторисні призначення :

« Капітальний ремонт інших об»єктів »  на суму 436 341,00 грн. для оплати вартості  проекту « Капітальний ремонт підвального приміщення під використання найпростішого укриття ОНЗ «Шевченківський ліцей» Шевченківської сільської ради за адресою: вул. Шевченка,71,с.Шевченкове Звенигородського району Черкаської області»;

Передбачити видатки по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0211251 « Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів"  на   суму 945 000,00 грн.  по КЕКВ 3110   « Придбання обладнання і предметів довгострокового користування»  для придбання шкільного автобуса.

Збільшити кошторисні призначення  по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0219770 « Інші субвенції з місцевого бюджету»  по КЕКВ 3220 « Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» на  суму 200 000,00 грн. для виділення субвенції обласному бюджету Черкаської області, зокрема на проведення робіт із будівництва, реконструкції, капітального ремонту обласних закладів та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров»я, придбання для них обладнання, у тому числі медичного.

Сільський голова                                                             Сергій СМАЛЬКО

Головний  бухгалтер                                                      Ольга ШЕВЧЕНКО