Пояснювальна до рішення сесії Шевченківської сільської ради 8 скликання № 30-3/VIII від 31.07.2023 р.

Дата: 06.09.2023 17:47

Пояснювальна

Відповідно до рішення сесії Шевченківської сільської ради 8 скликання № 30-3/VIII від 31.07.2023 р. внесла зміни до бюджету Шевченківської сільської об’єднаної територіальної громади на 2023 рік:

1.За рахунок залишку коштів  загального фонду станом на 01.01.2023 року збільшити видаткову частину сільського бюджету на загальну суму

494 035,00  грн., а саме :

ТПКВКМБ/ТКВКБМС  0211021 « Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету » на суму 400 000,00 грн. : 200 000,00 грн. по КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» та 200 000,00 грн. по КЕКВ 2240 « Оплата послуг ( крім комунальних)» для придбання предметів, матеріалів , оплати послуг при здійсненні  власними силами поточного ремонту та добудови гаража для шкільного автобуса.

1.2.за рахунок залишку коштів передбачити видатки по ТПКВКМБ/ТКВКБМС  0217693

« Інша економічна діяльність» КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 68 700,00 грн.  для придбання  будівельних та інших матеріалів, товаро-матеріальних цінностей необхідних для проведення відновлювальних робіт з метою відбудови будинків в с. Іванівка  Високопільської територіальної громади Бериславського району Херсонської області та відповідно до  завдань Програми підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок агресії російської федерації на 2023-2025 роки.

Збільшити кошторисні призначення по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0218240 « Заходи та роботи з територіальної оборони" по КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 15 335,00 грн. для придбання необхідних матеріалів та засобів для стрілецького підрозділу та на виконання заходів Програми надання шефської допомоги, фінансування заходів, спрямованих на підвищення рівня бойової готовності військових частин, Збройних сил України, Національної гвардії України, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки та інших заходів територіальної оборони.

Змінити цільове призначення субвенції  обласному бюджету Черкаської області по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0219770 « Інші субвенції з місцевого бюджету»  по КЕКВ 2620

« Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів»  в сумі 400 000,00 грн. із перерахування коштів до державного бюджету в умовах воєнного стану для здійснення згідно із законом заходів загальної мобілізації та  з метою відсічі збройної агресії російської федерації проти України та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, на   фінансування робіт та заходів з територіальної оборони відповідно до обласної Програми територіальної оборони на 2023-2027 роки   та Програми розвитку територіальної оборони Шевченківської територіальної громади для військової частини А7325 на 2023-2024 роки.

Збільшити кошторисні призначення  по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0219800 « Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів»  по КЕКВ 2620 « Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 10 000,00 грн. для Управління СБУ України в Черкаській області для придбання паливо-мастильних матеріалів  відповідно до Програми протидії тероризму на території Шевченківської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Спеціальний фонд

2. За рахунок надходження понадпланових коштів по коду доходів 19010300 « Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об»єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини» збільшити кошторисні призначення по ТПКВКМБ/ТКВКБМС  0218311 «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» на суму 680,00 грн. по КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

3.Здійснити коригування фінансування, а саме відмінити передачу коштів із залишку загального фонду до спеціального фонду в сумі  5 500,00 грн. за кодами фінансування 208330 та 602303 у травні місяці поточного року та відповідно зменшити кошторисні призначення по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 0218311 « Охорона та раціональне використання  природних ресурсів» в сумі 5 500,00 грн. по КЕКВ 2210 « Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

Сільський голова                                                             Сергій СМАЛЬКО

Головний  бухгалтер                                                      Ольга ШЕВЧЕНКО