Єдиний урок з безпеки

Дата: 11.09.2023 09:56

Ювенальні поліцейські спільно зі спеціалістом із безпеки в освітньому середовищі Шевченківської громади Звенигородського району та представниками ДСНС провели «Єдиний урок з безпеки» в ОНЗ "Шевченківський ліцей" Шевченківської сільської ради.

Працівники спецслужб нагадали школярам правила пожежної безпеки  та розповіли про причини виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем у побуті.

Фахівці ДСНС з працівниками поліції поспілкувались з учнями і про мінну безпеку.

Бомби, гранати, снаряди, патрони - можуть бути маленькі і великі, у вигляді металевого приладу, заховані в різноманітні предмети: іграшки  , речі , рюкзаки  , гаджети . Також, багато небезпечних «сюрпризів» ворог залишає в будинках , парках , скверах і просто на вулицях .

Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі даної громади наголосив дітям, що усі міни та боєприпаси, які не розірвалися становлять смертельну небезпеку, саме тому НЕ ЧІПАЙ залишені без нагляду речі на вулиці або у громадських місцях.

При виявленні підозрілого предмета необхідно повідомити за телефоном «101» або «102».Фото без опису