Олімпійський урок

Дата: 20.09.2023 20:54

Сьогодні учні 5-7 класів нашого ліцею долучилися до Олімпійського уроку із переглядом фільму про видатних спортсменів Черкащини. Провів урок відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області Іван Урста. Також учні познайомились із майстром спорту України, неодноразовою переможницею обласних та всеукраїнських змагань із фехтування Дар’єю Науменко. Діти дізналися, які види зброї є у фехтуванні, як проходять змагання та тренувальний процес, чим цей вид спорту корисний, кому він більше підійде. Дар’я на власному прикладі розповіла про всі особливості фехтувального виду спорту. Школярі ознайомилися з екіпіруванням спортсменки, мали змогу детально його роздивитися та випробувати. Усе – аби зацікавити дітей спортом та залучити до занять фізичною активністю.

Порадували нас гості й подарунками - привезли книги у шкільну бібліотеку для створення олімпійського куточка, комплект м'ячів та індивідуальні подарунки дітям, які були активними під час проведення Олімпійського уроку.